Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fa asztalba szerelt gép?

SoulEater7797 kérdése:

Fa asztalba szerelt gép?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Kb. így nézne ki.


Jobb sarokba menne a táp. Na most, nem tudom, hogy oda kellene-e szellőzőnyílás, ebben kérnék megerősítést, hogy kell-e.


A másik dolog pedig, hogy elbírna egy ilyen konfigot:


Most

AMD Athlon 64 2x 255 gyári hűtővel

Asrock 785GM-S3

Corsair Vengeance 4GB RAM

Gigabyte GTX770 windforce 3 hűtővel

XFX Pro 550W


És ehhez szeretnék venni egy i5 4460-at egy normálisabb lappal, plusz még 4GB RAM, majd dizájn szempontjából LED csíkokat szeretnék bele.


Szellőzés gondolom balról jobbra, 1-1 vagy inkább 2-2 ventivel, esetleg kellhet még valahova?


Nincsen semmi húzva, nem is szeretnék később sem.


Előre is kösz!



2014. szept. 21. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Teljesen kb. így nézne az asztal, bár nem tudom, hogy a lábai jók lesznek-e, esetleg több kell, vagy sok levegőt takar el a bal lába az asztalnak, viszont azon a részén úgyis lenne egy szekrény.


[link]

2014. szept. 21. 20:26
 2/4 hypno ***** válasza:

- A tápot simán berakhatod úgy, hogy kintről szívja a levegőt és oda is fújja. (Mint egy alsótápos ház esetében)

- Kalkulálj a tápkábelek hosszával is.

- A vezetékezést nem tudom hogyan képzeled, de ha például duplafenekű asztalt csinálnál, akkor el lehetne őket tüntetni.

- Minél kevesebb ventilátorral próbáld megoldani a szellőzést, mert a zaj a fa asztalból is kijön.

- Engem zavarnának a világító csíkok.

2014. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A LEDcsíkokban még nem vagyok biztos, hogy lesz. :D


A gép nem melegedne túl odabent, ha két-két venti van így?

2014. szept. 21. 21:29
 4/4 hypno ***** válasza:

Nem melegedne túl.

A lényeg nem a ventilátorok számán, hanem a légáramlás biztosításán van.

2014. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!