Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP-Link USB Printer Server hiba?

TP-Link USB Printer Server hiba?

Figyelt kérdés
Miért nem enged scannelni? Ezt írja ki: Please install the scanner driver than use Network Scanner!

#nyomtató #router #szerver #TP-Link #Printer Server #Scan Server
2014. szept. 23. 18:57
 1/7 Tengor ***** válasza:
Nem telepítetted a scenner drivereit a routerbe.
2014. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

Egyébként sem tudom, én csak lefordítottam, amit kiírt. Biztos kaptál nézd meg abban! Esetleg írj típus és majd valaki megnézi neked.

2014. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
TL-WR1043ND
2014. szept. 23. 19:05
 4/7 A kérdező kommentje:
A nyomtatás hibátlanul működik, a szkennelés nem, pedig elvileg működnie kellene...
2014. szept. 23. 19:06
 5/7 Tengor ***** válasza:
[link] ez megvolt?
2014. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.


A TP-Link szoftverét nem ismerem de más gyártóhoz már volt szerencsém. A lényeg: Ha a multifunkciós nyomtató nem hálózatos kivitel akkor a gyártó USB kábelre írta meg a szoftvert hozzá. Ha routerre csatlakoztatod akkor a nyomtatás nem gond, mert a Windowsnak tök mindegy hova küldi ki a nyomtatást, azt te szabadon beállíthatod hogy USB vagy hálózati cím vagy megosztás. A Scanner viszont keményebb dió, mert ott általában TWAIN drivert alkalmaznak, ami USB összeköttetésen működik. Ekkor kell a (esetünkben) TP-Link szoftvere, amit fel kell telepíteni a számítógépre és az hazudik a Windowsnak egy helyi USB portot amit szoftveresen összekapcsol a router USB portjával. Nagyjából ennyi.

2014. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végülis úgy sikerült megoldani, hogy elindítok egy nyomtatást, de még mielőtt nyomtatna, szüneteltetem, így a nyomtatót összekapcsolja a TP-Link programja a géppel, addig amíg nem törlöm a nyomtatást. Így már a Windows eszközök és nyomtatók menüjében a nyomtató jobb egérgombos menüjében megjelenik a szkennelési lehetőség is, ami így hibátlanul működik.
2014. okt. 5. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!