Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlotok egy...

Milyen laptopot ajánlotok egy kezdőnek? Acer az jó márka?

Figyelt kérdés

Kéne nekem egy laptop, mert a számítógép miatt nagyon sok a villanyszámla.

Életemben nem volt még, olyan 150 ezret tudok rászánni, azt hallottam, az Acer laptopok jók. Vagy tudtok ajánlani ennyiért jobb márkát?Használt is szóba jöhet.


2010. jan. 20. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dell, Toshiba, Asus, Msi ezek közül vennék a helyedben. 150E-ért elég jól tudsz válogatni már...

[link]

Játszani akarsz? Akkor 512MB-os videokártyást vegyél...ATI, Nvidia...Intel felejtős...

2010. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen én is az msi-t ajánlanám van nagyon gyors kis gépek már ha jó és ezekhez elég jó vga-kat szoktak integrálni
2010. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hú, a felét nem is értem annak, amit írtok, vga meg integrálni meg nemtommik:)


nem akarok játszani, csak internet alapfunkciók (email, facebook, stb) word-szövegszerkesztés. ezekre használnám csak.

2010. jan. 20. 22:28
 4/11 anonim válasza:
Azért nehéz a kérdésed, mert számítógépet nem csak, illetve nem elsősorban a márkája alapján választunk. Fontosabb,hogy milyen processzor, mekkora tárolóhely, memória,stb.stb. van benne. De 150.000 Forintért bármelyik tökéletesen megfelel egy kezdőnek, és nem csak egy kezdőnek. Egy olyan modellbe is érdemes beruházni, ami akciós mert már kifutóban van (tehát nem a legfrissebb széria), mert azt sokkal olcsóbban is odaadják.
2010. jan. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Toshiba vagy Dell. Ezek megbízhatóak.
2010. jan. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még kérdés, oprendszerrel akarod-e, vagy sem? Linkelhetek néhányat utána...
2010. jan. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


aha operációs rendszerrel akarom,mindennel, hogy nekem már csak a gombot kelljen bekapcsolni és működik is:)

2010. jan. 21. 11:24
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]


ezek közül ajánlanátok vmelyiket?

2010. jan. 21. 12:17
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2010. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!