Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Thermaltake HT-SHK002EC...

Thermaltake HT-SHK002EC eSports SHOCK fülhallgatót vettem tegnap és kicsit "recsegős" a hangja mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Lényeg: Skype alatt tökéletes nincs a recsegő mellék hang de ha játszok pl diablo 3 akkor ott az skillek effektek hangja ilyen recsegésre hasonlító háttér zajt kap youtubenál is tapasztaltam ezt a hibát. Persze ha a hangkártya driverjében át állítom zenére az equalizert (pop rock stb) akkor ez meg szűnik de a játékon ez semmit sem javít. Realtek alaplapi hangkártyám van. Az előző HP Premium fülessel ilyen gondok nem voltak (mondjuk az usb-s volt)

2014. szept. 25. 18:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Az alaplap típusa : Asus M8A97 Pro az alaplapi Realtek Hangkártya meg 7.1 es. A Logitech 5.1 Z-506 hangfalamnál sem jelentkezik ez a jelenség csak a fülhallgatónál. Ezért kizártnak tartom, hogy a hangkártyával lenne a baj DTS-t is támogatja ahogy a füles is. Esetleg lehet windows probléma?
2014. szept. 25. 18:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemhiszem hogy köze lenne hozzá. én megpróbálkoznék a bejáratással. bár nem tudom mit jelent az hogy "recsegős" mert nem lehet leírni főként hogy kismillió fajtája van.


[link]

2014. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát igen elég nehéz leírni mondjuk ha ismered a diablo 3-t meg a crusadert akkor a fist of heavens skill hangjához tudnám hasonlítani.
2014. szept. 25. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!