Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hyperx Blu 1600MHz CL9 mellé...

Hyperx Blu 1600MHz CL9 mellé dual channel-be csak még egy ugyan ilyet lehet kötni?

Figyelt kérdés

Nézegettem például hyperx genesis-t ugyan ezekkel a paraméterekkel csak annyi különbség van hogy a blu KHX1600C9D3B1/4G a genesis meg KHX1600C9D3/4G.

Esetleg lehet teljesen más márkájú ramot is mellé tenni, persze ugyanazokkal a tulajdonságokkal?



2014. szept. 26. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok számítástechnika zseni, de nekem a saját gépemben van 8gb kingmax(1866mhz) ram és még egy 8 gb kingston(2100mhz), nekem nincs vele gondom, megy rendesen
2014. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:

Szerintem működni fog Dualba ha még egy ugyan olyat veszel.


DE! Akkor sincs baj, ha különbözőek. Úgysem fogsz észrevenni különbséget, a legtöbb teszt alapján alig van 1-2% különbség a dual és a single között. (Jó, valahol 10% különbség van, de az nem minden nap használt program.)

2014. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy milyenek a RAM modulok, csak egyforma paraméterekkel rendelkezzennek.
2014. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy szervergépem, 10 darab összevissza vaterázott 4 gigás modullal, csak a paraméterek egyeznek meg, és működik a gép. Ha tapasztalt vagy akkor lehet töbféle ramod, csak tényleg nézd meg: CL-hányas, időzítések, órajel, ugye normál PC-be ECC ram nem jó, kapacitás lehetőleg egyezzen meg... Kezdőknek meg azt mondom inkább vegyen mégegy ugyanolyat.
2014. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!