Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Világító billentyűzetről...

Világító billentyűzetről vélemény?

Figyelt kérdés

Véleményeteket kérném, főleg azoktól, akiknek világító billentyűzetük van, hogy érdemes-e vegyek.

Mi az előnye és hátránya?

Érveket/ellenérveket kérek!

Egyébként max 15k összeget szánnék egy ilyen billentyűzetre, ami kompatibilis az Windows XP Professional SP3-mal.

Válaszotokat előre is megköszönöm!

Üdv!



2014. szept. 27. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Tök értelmetlen. Látványos, meg minden, de értelme nem sok van. Inkább tedd félre azt a 15.000 Ft-ot, gyűjts még hozzá és cseréld le az XP-s gépedet, hogy ne 1000 éves operációs rendszert kelljen használnod.
2014. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak annyi, hogy sötétben látod. Nekem nincs világító billentyűzetem, mert nem érzem szükségét. Éjjel aludni szoktam, nem a gép előtt ülni.
2014. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sötétben amúgy sem szabad a kijelzőt bámulni, attól romlik el a szemed. Ha éjjel is használni szeretnéd a számítógépet, kapcsolj villanyt. Akkor meg már mindegy, hogy világít-e a billentyűzeted.
2014. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van, és szerintem van értelme. Még mostani notebook megvásárlása előtt én sem láttam értelmét (vakon gépelek), de aztán annyira megszerettem, hogy asztali géphez is vettem egy ilyen billentyűzetet. Sötétben jól jön, ha véletlenül elcsúszna a kezem. Nekem egyébként egy anno 5 ezerért vásárolt Genius KB-G255-ös van, elégedett vagyok vele, bár a fény lehetne talán más árnyalatú (mélykékre nehéz fókuszálni), de szerencsére nem vakít.

Összegezve:

Előnye:

+ látod a sötétben is a gombokat

Hátránya:

- nem biztos, hogy szükséged van rá

- kisebb a választék

- drágábbak

2014. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4#

Köszönöm a válaszod, nagyon hasznos volt!

Ment a zöld pacsi! ;)

2014. szept. 27. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
És a legtöbb világítós billentyűzet angol kiosztású.
2014. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!