Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia videókártya:Játékok...

Nvidia videókártya:Játékok támogatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olvastam,hogy a Watch Dogsnál is eléggé a zöldek voltak előnyben,mert a 2szer olcsóbb Nvidia kártyák elverték az AMDset szinte :/ Ennek nagy az esélye a jővőbeli játékokra vagy csak a Watch Dogsot kúrták el szerintetek?



#videokártya #NVIDIA #nvidia támogatottság
2014. szept. 27. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
mindig lesz olyan hogy az egyik játék az nvidiát támogatja, a másik meg az amd-t
2014. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dying light is nvidia lesz.


Evil within,gta5,division,battlefield hardline amd lesz.

2014. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az nvidia mindent visz,én még nem láttam programot amit csak az amd vitt!
2014. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bf 4 amd-s! De az nvidia is szépen viszi! Én pl 780 ti-vel bf4-ezek 100fps körül viszi ultrán full hd-n. Gyönyörű képet ad!
2014. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Dying light is nvidia lesz.


Evil within,gta5,division,battlefield hardline amd lesz."


Az alsó sorban felsorolt játékok azok akkor AMD-sek lesznek? (remélem jól vettem ki :D )


Amelyik játék főleg érdekelne:

Mafia 2

Far cry 3-4

GTA V

L.A.Noire

Assassins Creed 3-4-Unity

Főleg ezek a címek,de még kihagytam párat :) :D


Ugye amelyik talán a legjobban izgat ezek közül engem,az a GTA V lesz. Azt olvastam,hogy AMD-s támogatottsága lesz,ez tehát akkor igaz?

2014. szept. 27. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!