Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel a laptoppal hogyan...

Ezzel a laptoppal hogyan mennének a játékok? Esetleg más laptopok ennyiért?

Figyelt kérdés

Tudom hogy komoly játékos laptop legalább 2x ennyibe kerül de nem pro gamernek kell elég ha minimumon mennek a dolgok.. Esetleg javultak valamit játék terén az intel kártyával felszerelt laptopok és ne dedikáltat keressek?


[link]



2014. szept. 27. 22:49
 1/5 anonim válasza:
Attól füg milyen játékokra gondolsz?? ittvan néhány pl.: Call of Duty Black Ops, GTA 4, NFS 2012 (nem biztos de lehet), Fifa 14, Slender The Arrival stb stb stb....
2014. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ajánllok egy jó játékot ha akkarod próbald ki a Five Nights at Freddys és simmán elmegy


Meg pl még elmegy néhány horror játék: Outlast, Penumbra tuti, Amnesia The dark descent, Assassins Creed 2 (a 3 nem biztos)

2014. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Amúgy bocs hogy mindig más vállaszt irok de amúgy ha veszel a laptpba még +4gb a legtöbb játék elmegy :DDD :)
2014. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is úgy néztem hogy nem olyan gyenge ez de szerintem azért a komolyabbak is mennének.. viszont laptop részen nem vagyok otthon így ezért kértem segítséget.. videókból úgy néz ki hogy az i5 ös testvére jól boldogul de ezt nem tudom hogy hogy muzsikálna erről a prociról nem sokat találtam
2014. szept. 27. 23:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálj kicsit spórolni még mellé: [link]

Ezzel sokkal jobban járnál, erősebb és sokkal jobb minőségű is.

2014. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!