Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak ha ezt írja...

Mit csináljak ha ezt írja battlefield 4 nél a directx?

Figyelt kérdés

[link]


Sapphire Dual-x r9 280-as kártyám van.


[link]



#AMD #Battlefield 4 #sapphire r9 280x
2014. szept. 28. 20:17
1 2
 1/20 P.O.C. ***** válasza:
100%
Frissítsd fel a legújabb 14.4 -es Catalyst driverre, hátha megoldódik.
2014. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De eddig működőt csak a videó kártyát felhúztam max-ra és azóta írja ezt. De ha visszább veszem akkor megint jó és nem írja ki ezt a hibát. De énki akarom teljes mértékben használni a kártyát azért húztam max-ra
2014. szept. 28. 20:49
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

a teljes kérdés tehát így hangzott volna ha veszed a fáradtságot és mindent leírsz a hibajelenség okáról::


"Mit csináljak ha ezt írja battlefield 4 nél a directx?

[link]

Sapphire Dual-x r9 280-as kártyám van

De eddig működőt csak a videó kártyát felhúztam max-ra és azóta írja ezt. De ha visszább veszem akkor megint jó és nem írja ki ezt a hibát. De énki akarom teljes mértékben használni a kártyát azért húztam max-ra"


válasz:


NE TUNINGOLD A KÁRTYÁT HA NEM BÍRJA!

2014. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mért ne bírná nagy okos?-.- Nézz már kicsit utána neten,hogy másnak is volt ilyen problémája még is megoldotta!
2014. szept. 28. 20:59
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kártya válogatja. Valamelyik jól bírja a tuningot, valamelyik kevésbé, valamelyik egyáltalán. Vedd le alapra az órajeleket és nézd meg, hogy akkor működik-e a bf4. Aztán okoskodj a tuningképességeiddel.
2014. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

ja, hogy bírnia kellene?

bocsi, ezt nem tudtam, hogy ezt már előre lebeszélted a videokártyáddal... én kérek elnézést ...

Akkor beszéljünk róla úgy hogy neked legyen jó és mielőbb elérd a célod a kártyával.

Tehát ha húzod az órajeleket (a gyári fölé) akkor bedobja a direcx hibát? Hmm...

Mennyit húzol rajta? Sokat?

Processzort (CPU-t) tuningoltál már? Ott úgy kell, hogy ha emeled az órajelet és a proci nem bírja akkor adni kell a processzornak magasabb feszültséget is...

A videokártyáknál is így van , ha emeled az órajelet és a kártya hibázik , akkor a feszültséget is emelni kell.


Szóval adj neki jó sok feszt, meglátod emelheted az órajeleit is hibázás nélkül a csillagos égig..


...egy ideig...

2014. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

#6, tényleg ritka nagy Einstein a kérdező, még pofátlan is, de azért kicsit erős lenne tönkre tetetni vele a videokártyáját, nem? :)

G.

2014. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Naaa, azért ne csesszük el a kérdező videokártyáját és processzorát. Hadd éljen a boldog tudatlanságban :)
2014. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
persze, hogy nem, de ugye a bosszú az édes....
2014. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

így hát inkább bosszúból lefordítottam neki az általa linkelt képről (a zárójeles részt) - magyarra a Direcx hibajelentést:


[link]


ne de mára tényleg elég ennyi...

2014. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!