Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb billentyűzet és egér CS:GO-hoz?

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

billentyűzet szinte teljesen mindegy. Legyen kényelmes a gombok nyomása, és kb ennyi. (media markt-ban ki van rakva egy csomó, nyomogasd végig őket, csak ne ott vedd meg 2x áron :D )

Az egér már nem annyira mindegy. Ezt viszont nagyon nehéz ajánlani, mert itt nagyon fontos az, hogy hogy fogod. Nekem például hiába adnak ilyen nagyon ergonumikus minőségi egeret (pl Logitech), én azzal egyszerűen nem tudok játszani. Egy 1000 Ft-os Genius egérrel is jobban megy. Nekem fontos, hogy szimmetrikus legyen az egér, és mivel nem tenyérrel fogom, hanem csak az ujjammal, így fontos, hogy jól meg tudjam fogni, és ne legyen túl nagy (tudjam úgy húzni az ujjammal a csuklóm fele, hogy az nem mozdul el).

Szóval írd le, hogy hogy fogod az egeret, és nagyjából mekkora méretűre lenne szükséged.

2014. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyjából közepes, vagy nagy kéne :D Az egész kezem az egérre simul amikor játszok :D
2014. okt. 4. 10:59
 3/3 RaXeR válasza:
Én az X trustot ajánlom :) nézd meg az auchan ba ott tuti vam :))
2015. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!