Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I5 4690k vagy fx 8350 lenne...

IMarci14 kérdése:

I5 4690k vagy fx 8350 lenne ideálisabb játékra komoly játékokra egy r9 270x mellet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 22:21
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
Na erre kíváncsi leszek! :)
2014. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Én is! komoly hozzártők véleményér várom ha nem nagy kérés :)
2014. okt. 4. 22:27
 3/56 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező az ilyen kérdésekből régen eléggé izgalmas viták bontakoztak ki.


Ma már nem nagyon vitázunk, mert az Intel pártiaknak többszörös a túlereje (talán jobban élünk?). :((

2014. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:

én az i5-öt javasolnám mert :


pontosan ugyan az az overlock potenciál van benne mint az fx-ben


hasonló értékű alap lap kell hozzá


hasonló értékű hűtő


az intel erősebb egy szálon mint az fx és ez azért jó mivel hogy a mai játékok nagyrészt még 4 szálat se használ ki nem hogy 8-at ..


az intel feleannyit fogyaszt


az AMD-t akkor javasolnám ha szeretnél velle dolgozni is illetve komoly rendelési dolgokat csinálni vagy sony vegas prózni komolyabb szinten mert ezek kihasználjáák az fx 8 magját és oda az fx lenne a jobb ! de játékok alá az intelel jobban jársz


( zárójelbe megjegyezném hogy elég lenne egy 4460 is és akkor jobb VGA de ez csak ugye akkor lehetséges ha még nincsenek meg ezek az alkatrészek eggyike sem ! )

2014. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyesírási hibáért.

Igen tudom, komoly viták voltak erről de ezen úgy gondolom ma már ovodás dolog lenne vitázni meghalgatom mind amd párti véleményét és intel párti véleményét is és kérem ne azt nézze milyen processora van hanem melyiket gondolja jobbnak komoly játékokra.

2014. okt. 4. 22:38
 6/56 A kérdező kommentje:
Nem nincs meg még egyik alkatrész se! Most a hetekben akarom őket beszerezni.
2014. okt. 4. 22:39
 7/56 anonim ***** válasza:
0%

Nos ha játékra kell, akkor FX.


Valóban többet fogyaszt, de a több szálas alkalmazásokban (szerintem) jobban teljesít.


A közeljövőben megjelenő játékok pedig szerintem már nem 4 magon fognak futni a legoptimálisabban.

Persze ez csak egy vélemény.

2014. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
Nekem I5 4590-nel van R9 270X-em. Nem csalódtam benne, minden játékot ultra grafikán elvisz full hd-ban. A gép hamar bekapcsol, és minden számítási feladatot gyorsan elvégez! Mivel újabb is az Intel(az fx sorozat régebb óta fut, mint a haswell refresh), ezért szerintem sok újítás is került bele, nem is beszélve a kisebb fogyasztásról és a teljesítményről. Ráadásul a későbbiekben könnyebben tudod bővíteni, bár egy ilyen erős gépet már nem igazán kell! ;)
2014. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
80%
Játékra csak is I5 ! Mivel az Intel szálanként erősebb ! Mivel 4 szálnál többet nem használnak a játékok ezért az Intel a tökéletes választás !Nem vita,nem kérdés pusztán tény !
2014. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
33%

Felesleges vitázni, most olyan ez hogy akinek intel van azt ajánlja, akinek amd...szóval érted!


Az a legjobb ha te nézel utána, ne másik véleményére adj!!

2014. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!