Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan/milyen táblagépet...

Hogyan/milyen táblagépet válasszak?

Figyelt kérdés
Joghallgató egyetemista vagyok, és ráuntam arra, h állandóan több kilónyi jogszabályt kell kinyomtatnom, ami pillanatok alatt hatálytalanná is válik, és nyomtathatom ki az új hatályosított változatok, ráadásul a kötegnyi kinyomtatott jogszabályt sem tárolni, sem az egyetemre hurcolni, nem túl kellemes. Arra gondoltam, h gyűjtenem kellene egy táblagépre, de fogalmam sincs, h milyet kellene vennem. Nekem elsősorban az internetelérés a fontos, h gyorsan meg tudjam nyitni a hatályos jogszabályokat. Nagyjából ennyi a lényeg. Az interneten megpróbáltam utánanézni a táblagépeknek, de nagy a szórás. Vannak már nagyon olcsón is ilyen "noname" táblagépek, meg persze vannak nagyon drágák is. Tudnátok mondani szempontokat, h milyet érdemes venni, mire érdemes mindenképpen odafigyelni, mennyire megbízhatóak ezek a "noname" gépek. Köszönöm.

2014. okt. 5. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Elöször is mennyiért ? :D Mert neked noname de sokaknak nem az :xiaomi mipad
2014. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Írtad hogy az internetelérés fontos.

Ez meg tudod oldani csak WiFi-vel, vagy a mobilinternetet is segítségül vennéd?

Illetve árat is írhatnál.

2014. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne ítélkezzetek, teljesen járatlan vagyok mind a márkák, mind a táblagépek terén úgy teljesen, vhogy ez kimaradt az életemből eddig :D Szóval van wifi, de a mobilnet is jó lenne. Árban olyan 30-40 ezerre gondoltam, de lehet, h ennyiért maximum egy jó tamagotchit nézegessek? :D
2014. okt. 5. 14:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kell, h vmi csúcskészülék legyen, csak legyen elfogadható, megbízható, netezésre, filmnézésre használnám.
2014. okt. 5. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért már lehet jókat kapni.

Például ez: [link]

Vagy ha mobilinternetet is szeretnél vele használni akkor ez: [link]

Viszont ehhez nyilván kell mobilinternet előfizetés is.

2014. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A mobilinternet alatt a számítógéphez használható pendrive alakú eszközt értjük? Úgy értem, használható hozzá a számítógépes mobilinternet?
2014. okt. 5. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak ki kell venni a "pendrive alakú" USB modemből a SIM kártyát, és be kell helyezni a tablet erre kialakított foglalatába. Innentől kezdve nem kell WiFi-re vadászni. Mindenhol lesz internet ( feltéve ha van megfelelő lefedettség, de ez városba nem lesz probléma ).
2014. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az egyetemen kiváló wifi van. De van mobilnet előfizetésem is, szóval akkor ezzel nem lesz probléma.
2014. okt. 5. 14:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat! Ha esetleg valaki tud még ajánlani gépet, akkor örülnék neki :)
2014. okt. 5. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!