Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lesz nekem jobb egy...

Broaktor2 kérdése:

Mitől lesz nekem jobb egy bizonyos kompatibilisebb RAM?

Figyelt kérdés

Tehát. Van egy alaplapom amihez a gyártója, egy listába rendezte a kompatibilis RAM-jait. Sorozatszám szerint! Ha a listából nem találom a kiválasztott ramot, sehol egy netes portálon se, akkor miben befolyásolja a működést egy ugyan nem kompatibilis RAM, (nem a sorozatszám szerinti) de megegyező teljesítményű és foglalatú RAM?

Azzal tisztában vagyok hogy ugyan úgy fel áll a rendszer és minden működik. De ha kompatibilitás szerint rakom össze a komfigomat, akkor kiegyensúlyozottabban működik?

Új alkatrészekről beszélek!


2014. okt. 5. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami a gyártó honlapján van, kompatibilitási listában, azzal tesztelték arra vállalnak "garanciát", hogy működni fog vele a géped. Ha nincs a listában az adott ram, semmi gond ha a freki, fesz és foglalat megegyezik mert a ram gyártójának is az az érdeke, hogy működjön a ramja! :)
2014. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez csak egy teszt lista, különböző gyártóktól felajánlt teszt memóriák?
2014. okt. 5. 16:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Már mint a gyártók saját különbőző ramjaikból párat bedobtak tesztelés alá, ezzel ajánlva magukat hogy az ő gyártmányú ramjuk (az összes kitalált alfajuk) nem holmi vackok.
2014. okt. 5. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
igen. azokkal tesztelték azokkal garantálják, hogy megy! :)
2014. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!