Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert irja ki a windows 8...

Makker bolha kérdése:

Miert irja ki a windows 8 store? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Azt irta ki a jatekok 50% al hogy a pc-m nem birna elinditani .... na de> RAM 4 GB DDR3 HDD 250 GB CPU 2x3gHz .... akkor mi a fene ? Meg a prototzpe 2 is full grafikan megy . Elïre is köszönöm

#Windows 8 #minimum system
2014. okt. 5. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen számítógéped van? Például milyen játékra mondja, hogy nem képes a géped elindítani?

Én így a videokártyára tippelnék, hogy nem támogat, csak pl DX9.0c-t, az meg manapság már nem mindennek elég.

2014. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megvan 1x Minden update /et telepitetem es most mart azt irja hogy a windows8.1 re firssiteni kell de nem engedi mivel hogy > Nem kompatibilis az ön szamitogepevel ... A jatek neve> Heroes Of Order And chaos - Multiplazer online. Maradok a League Of Legends nel :)
2014. okt. 5. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!