Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Filmek tárolására és lejátszás...

Filmek tárolására és lejátszására jó lesz ez a külső merevlemez?

Figyelt kérdés

Filmeket szeretnék rajta tárolni, és USB 2.0-án lejátszani TV-n. Ez a külső merevlemez jó lesz erre a célra, le fogja játszani a TV róla a filmeket, ugye (pendrive-okról lejátszik)?


[link]



2014. okt. 6. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ki kell próbálni! Amin usb van az nem mind támogatja a merevlemezt,csak a pendrivot! De veszel egy Wayteq dekódert digi tv-hez azon van usb mkv-t támogat azok lejátszák a merevlemezt is! kb 7000 ft.
2014. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg arra is figyelj sok csak 1 tera -ig lát!!!
2014. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a TV egy LG 47LA740S.

Max memóriának én 2TB-ot láttam itt, bár ez nem ugyan az a TV:


[link]

(kicsit lejjebb van)


Akkor 1 vagy 2 TB a max? :/

2014. okt. 6. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 120 cm-es Philips lcd tv-m van az sem szereti a merevlemezt. MKV formátumot az sem lát. Viszont van egy philips asztali blu raj lejátszóm azon 2 usb is van az mindent visz! De szerintem 1 tera.-nál nagyobbat nem érdemes venni mert ha meg nem látja az ezköz akkor pénzkidobás. Pl az enyém is csak 1-et lát. Pedig az nem 5 forintos cucc.
2014. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Visszatérve megnéztem a linket nem rossz,de írja is max 2 ,vagy kisebb. Hát inkább kisebb.
2014. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké akkor maradok az 1 terránál.

Köszi szépen!

2014. okt. 7. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!