Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért késik az egerem mozgása...

Miért késik az egerem mozgása a játékon belül?

Figyelt kérdés
A windowsban nincs vele gond, de játék közben késik majdnem egy másodpercet.

2014. okt. 6. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem win 8-vagy 8.1 -ed van? Próbáld befrissíteni a windowst! Meg a játékot is ha lehet!
2014. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
win 7-em van
2014. okt. 6. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj frissíteni mindent játék+win de sajnos nem tudok többet! Nekem is vin 7 van én is játszom rajta de ilyen problémával még nem találkoztam.
2014. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen játékról van szó?
2014. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rome: Total war - Barbarian invasion. Érdekes, hogy a munkahelyi gépemen nem csinálja, pedig sokkal ócskább, mint az itthoni, és a 16 colos crt monitoron szépen megy. Itthon a 6 magos procimmal, a 24 colos monitoromon csinálja ezt csak.
2014. okt. 7. 09:23
 6/6 anonim ***** válasza:

DirectX 9,0 frissítése/telepítése esetleg?


Bár bevallom őszintén, nem vagyok egy játék guru. De már játszottam hasonló játékkal mind Win7 és Win8 on és mindig normálisan mentek rajta a hasonló gépigényű játékok, mint amivel te játszol.

+ amit előttem is írtak, hogy rendszer frissítéseket nézd meg hátha megoldja a problémát.

2014. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!