Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kell-e ujratelepíteni a...

Kell-e ujratelepíteni a rendszert, ha uj házba szerelem át a konfigurációt?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 12:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
19%
Nagy valószínűséggel igen nem, mert csak a táp változott, azt meg nem ismeri fel külön a kicsipuhaablakok.
2008. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem a választ.....:)a táp is marad a régi,semmi driver nem változik,csupán uj házba költöztetem őket....
2008. aug. 11. 14:03
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
ha mindent ugyanoda kötsz be, akkor nem lesz gondod. De ha akár csak egy csatlakozót, kártyahelyet is felcserélsz, már lehetnek problémáid.
2008. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell újratelepíteni. :)

Még ha a pci kártyákat felcseréled, akkor se valószínű, hogy gond lesz. winxp automatikusan felismeri az ilyen kis mértékű változást.

2008. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
66%

Üdv!


Azért van olyan amikor az xp belehal pl egy alaplap, proci meg ram cserébe. Volt dolgom már ilyennel. Amúgy én azt ajánlom, hogy cseréld ki a cuccokat, rakd újra a windowst. A telepítés max 1,5 óra, és friss windows van a gépen. Később lesz bajod vele. Nem sok idő.

2008. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
O.K......!
2008. aug. 11. 17:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Üdv!

Azért van olyan amikor az xp belehal pl egy alaplap, proci meg ram cserébe. Volt dolgom már ilyennel. Amúgy én azt ajánlom, hogy cseréld ki a cuccokat, rakd újra a windowst. A telepítés max 1,5 óra, és friss windows van a gépen. Később lesz bajod vele. Nem sok idő."


Igen, alaplap, proci, ram csere az húzós lehet, de könyörgök olvasd már el, hogy mit írt a kérdező.

Arra gondolt, hogy a már meglévő működő konfigurációját egy az egyben áttenné egy másik házba. Magyarán semmi sem változik, csak új házba teszi a rendszert. A táp ha változik az se gond.. :P


Szóval a kérdésre válaszolva: NEM nem kell újratelepíteni. :)

2008. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,az utolsó válaszolónak örültem leginkább....!!!!:)
2008. aug. 12. 06:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsó válaszolóhoz, neki tökéletesen igaza van. Ilyen esetben abszolult felesleges windows-t újratelepíteni. Bátran tedd át a cuccokat az új házikóba és minden okés lesz!
2008. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Remek,köszönöm.....:)
2008. aug. 12. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!