Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha lehet, akkor hol lehet...

Ha lehet, akkor hol lehet beszerezni (rendelni) AGP-hez képest jó videókártyát?

Figyelt kérdés
Be lehet Még szerezni egyáltalán? Vagy jobban megérné egy másik és egy jobb vidikártya?

2014. okt. 8. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. okt. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sok helyen lehet még kapni:

[link]


De ha megteheted, inkább cserélj alaplapot, és vegyél PCIe-est, teljesítmény/ár arányban jobban megéri.

2014. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BM-Striker ***** válasza:

Egy használt HD3850 a legjobb, amit még meg tudsz szerezni normális áron.


Ez a legjobb AGP-s kártya


[link]


, de ez már csak a gyűjtői értéke miatt is túlárazott és ritaka.



Itt új gépre lenn szükség.


40k alatt nagyon jó használt core2-as gépek vannak már.

2014. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Használt? Ugyan már.

30-35k-ból már újonnan is kihozod egy Core2-es teljesítményszintjét. (Alap+Procc+Memória)

2014. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem tudom eladni én sem a régi Core2 Duo E8500-asomat, mert nem kell senkinek.
2014. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

#5: Azért nem tudod eladni, mert LGA775 proci van annyi mint a szemét. Gyakorlatilag kinyírhatatlanok, örök mint a nyomorúság. 100 ezerből talán egy van, ami magától (nem tunning következtében) hibásodok meg.

A hozzájuk tartózó alaplapok, pedig még mindig jó drágák, mert sokkal több hullik el belőlük.


Én pár hete vettem a hardver aprón mindössze 1000 Ft -ért egy tökéletesen működő Pentium Dual Core E2200 -ast. Ennyire nincs már értékük. Egyedül a Core 2 Quad -okat lehet gyorsan és viszonylag jó áron eladni.

2014. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

CPU típusa Intel Pentium 4, 2400 MHz (18 x 133)

Alaplap Abit IS7/IS7-E/IS7-G

Videókártya nVIDIA GeForce FX 5200 (Abit Siluro FX5200)

Ram DDR1 2x512mb 2x256mb

Tápegység 350W 12cm | M-Tech KOB AP4350XA

Hűtő -


Tudom, gyönyörű konfig. Igazából, már egyszer kicseréltem a vidikártyát egy 7600GT-re, de 2nap után elzöldült a képernyő és láttam, hogy kiszakadt az egyik kondenzátor, csere után sem javult meg a kártya :/


Lényeg, hogy nem igazán tudok gépet szerelni, ezért sem akarok alaplapot cserélni. Max úgy vennék, hogy akkor pcx-en összerakatok egy komplett gépet, de csak 70k-m van és lesz még karácsony is idén +szalagavató.. Ezért gondoltam, hogy pár dolgot cserélnék csak ki, valaki segít ebben?

2014. okt. 8. 13:54
 8/8 BM-Striker ***** válasza:

Ehhez már nem érdemes nyúlni.


Ház és tép nélkül mér kijönne egy Pentium alapú gép újonnan is. (IGP-vel is jobb lenne mint az FX5200)

2014. okt. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!