Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi mehetett tonkre a laptopban?

Mi mehetett tonkre a laptopban?

Figyelt kérdés
Noverem adta a laptopjat oda, hogy nezzem meg mi baja mert rtlmost nezes kozben lefagyott neki es mikor ujrainditota nem jo be kep, amikor az Acer felirat bejon eliszor bekapcskor akkor van egy csilingelo hang, az most is van, de a kep teljeesen szirke, kis ido elteltecel pedig szepen feketedik be, o a kepernyore gondolt deszerintem nem az mert akkor az op rendszert betoltene es hallanam az Xp udvozlo hangjat, mivel sok asztali pc-t szedtem szet es javitottam ezert szetszwdtem a laptopot, megneztem vinyo nelkul, ram nelkul, a proci huteset es megfigyeltem nem melegedett. Videokartyat nem talaltam benne, vagy lehet csak nem ismertem meg, a gep oldalan van egy express feliray ahiva valami nagy kartat kell behelyezni lehet oda menne a vid kari. Es most csak inregralt van benne ezt nem tudom, es a tedom se tudta megmondani, mi lehet a problema, mert nem tudok rajonni..

2014. okt. 12. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így írok akkor választ :D

kulsomonitorrolneztedhogymukodike? haazzalmukodikakkorcsak akijelzoroszvagyakabeletortmeg.

2014. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mukodik kulso monitorral se
2014. okt. 12. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Videókártya. szedd szét a gépet fogj egy hőlégfúvót lehetőleg állithatóst és 200celsius fokon melegitsd a GPU-t

persze ne tartsd rá hanem gyorsan mozgasd és melegitsd a GPU-t 5-6 percig NEM TOVÁBB!!!!! várd meg amig kihül rakd össze és inditsd el ha minden igaz ezekután lessz kép de játszani nem ajánlatos vele.ajánlott a GPU csere minél előbb

ha nem integrált a VGA akkor elötte vedd ki a gépből.

2014. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!