Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire állja meg a helyét...

Mennyire állja meg a helyét ma egy 2009 vagy 2010-es Macbook Pro, zenéléshez illetve mindennapi használatra?

Figyelt kérdés

nos egyik nagyvárosban rezidens dj-ként dolgozom, és windowsos gépet használok, traktor scratch pro 2 + cjd 850 kombóról játszok. Meg akarom tartani a laptopot a zenéléshez, de kicsit félek attól h a windows egyszer bemondja az unalmast, és sok felől hallom hogy a mac mennyire megbízható.. Mivel a bank nincs rámszakadva használt mac-eket nézek, arra lennék kiváncsi részben hogy zenéléshez tényleg jobb-e, stabilabb-e, illetve hogy egy olyan konfig. azért elég e a mindennapi használatra, illetve ableton, PS cs5, sony vegas / final cut x futtatására.

(2.4Ghz c2d processzor

4Gb ddr 3 ram

NVIDIA Geforce 320M 256MB

500Gb HDD)



2014. okt. 12. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan olyanok az almás dolgok mint bármely más gyártóié. Ez pont olyan hogy van a sophiane és az Viceroy cigarette. Az ember azt hinné a márkásabb jobb, pedig ugyan az a füstös szar.

A windows nem szokta beadni az unalmast, csak akkor ha a felhasználó egy ökör hozzá. De az új generációs windowsokat már nem is nagyon lehet hozzá nem értéssel tönkre tenni.

Az osx meg semmivel nem jobb mint a windows. Sőt azzal te többet tudnál szívni szerintem mint egy windowszal.

2014. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek sem sok fingja van a témához, ez elég egyértelmű.


A zenélésnél nem a HW az elsődleges hanem a SW. Abban meg nem véletlen, hogy a profik is Mac-et és az ahhoz kapcsolódó szoftvereket használják.

Egy legalább 128-as SSD-t még tegyél bele kombinálva a HDD-vel (fusion drive), a DVD-t meg vedd ki ma már úgyis fölösleges és vidáman tudod használni. Inkább a 2010-est javaslom ha már választhatsz.

2014. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ó hogy fagyna ki a safarid mikor ezt elolvasod 2-es. :)

[link]

Egyeri ismerik el a profiságot, szoftverezetségeket magánál az apple-nél is.

2014. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tudom ér e annyival többet egy Mac.

Nekem win van évek óta zenéhez. Sőt, ezen a laposon írok most is.

Tény: kell egy jó gép (esetemben egy lenovo) és egy jól felpakolt, odafigyelt win.

Ez cakk pakk nekem megvan 100 körül, de ellenben egy mac közel 200.

Tedd rendbe a win-t, és nem lesz gondod. Szerintem

2014. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tegnap 16:11

Te szellemi nyomorék. Arról nem az apple tehet, hogy a CNC megmunkáló központokhoz wines program van.

Így kényszerből használják azt. Ha nem lennél ennyire hülye és értenél a CNC megmunkálógépekhez, akkor tudnád, hogy azok milyen vezérlőszoftvereket használnak.

2014. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod te miről beszélsz? xD

" Te szellemi nyomorék"

Nem ezt mondtad mikor alattam voltál.

2014. okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tényleg melléfogtál, nem az Apple gyártja, és szereli össze a gépeket, hanem más gyárak...:D ez az a tipikus dolog, amikor szakítassz 2 képet, írsz hozzá egy történetet, és a sok marha meg gondolkodás nélkül megeszi :D


egyébként kétes a dolog...szoftveresen egyértelműen jó, és az is marad sokáig, de a hardver sajnos pont ugyanolyan, mint egy átlagos notiban...egyébként használtat is csak akkor érdemes, ha jó áron jutsz hozzá.

nemrég került hozzám kvázi ingyen egy Late 2007-es macbook white, ami azért egy jóval előbbi generáció ddr2-es rammal, meg x3100-es integrált vga-val, és Lion-nal, de mégis hasít, és megbízható, egy dolog van vele, melegszik...időm lesz rá, kitakarítom, újrapasztázom a procit...meg az műanyag, szóval még kevésbé vezeti a hőt...mbp-re visszatérve, lehet neked is számolnod kellene egy használtnál egy belső karbantartással, de azt leszámítva semmiképp nem fognál mellé.

2014. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!