Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan állítsam a fejhallgató...

Hogyan állítsam a fejhallgató hangerőt?

Figyelt kérdés
Vettem egy sima Razer Kraken fülest, és ugyebár azon nincs hangerőszabályzó, de játékból nem tudok kilépni, hogy levegyem a hangot, meg ott se mindig állítani, lehet kapni ilyen hosszabbítót vagy kis jack aljzatú cuccot, amin van ilyen és lesz rajta szabályzó vagy valami?

2014. okt. 12. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyél egy multimédiás billentyűzetet, amin van hangerő + és - gomb. Azzal már tudnád szabályozni
2014. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CspCsj ***** válasza:

Próbáld ki pl. a SharpKeys-t, átkonfigurálhatod a billentyűzetedet:

[link]

(mondjuk ritkán használt billentyűket: F11-F12, AltGr+R és AltGr+T stb. csak arra ügyelj, hogy ha valamelyik másik programban van a kiválasztott billentyűhöz egyéb funkció, akkor a hangerőt is állítod a funkcióval együtt)

2014. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi!

És olyan cucc nem létezik amit a füleshez kötünk, és azt pedig a gép jack aljzatába és úgy lehet?


Vagy úgy nem lehetne hogy vannak hangszórók, annak az elején vagy mélynyomóján van jack, és abba, a hangszóró pedig a gépbe és a hangszórón állítom?

2014. okt. 13. 00:02
 4/4 A kérdező kommentje:

Vagy találtam egy billentyűzetet, ami annyira megtetszett és a tetején két görgető a hang és a fény, szerintem egy ilyen billentyűzet lesz.

www.arukereso.hu/billentyuzet-c3111/gigabyte/force-k7-p202001785/?gclid=CKmbmv-OqMECFSITwwoduwwAsw


De még írhattok lehetőségeket!

2014. okt. 13. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!