Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhatja? 4 napja vettem...

Mi okozhatja? 4 napja vettem egy zsír új gépet ami szerintem elég jó és egyből el is kezdtem telepíteni rá a játékokat de mikor játszok velük egy idő után leesik az fps számom.

Figyelt kérdés
Ilyenkor vagy átállítok valamit a beállításokban vagy újraindítom, de elég zavaró lehet pl a LoL-nál. A gépem pedig:Intel Peintium g3220 3Ghz, 4 Gb RAM és Sapphire Radeon AMD R7 250 1GB/GDDR5 PCI-E

2014. okt. 13. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Most sokan lefognak szólni mert a számok mást írnak,de teljes tapasztalatból mondom. G3220 kevés egy R7 250 mellé. Anno én is azt hittem hogy elég meg mindenki azt mondta,de cpu limitem volt. Ami azt jelenti hogy a Videokártya még dolgozna van benne erő,de a processzor nem bírja tartani vele a lépést.
2014. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tengor ***** válasza:
Hőfokok hogy állnak?
2014. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BM-Striker ***** válasza:
Mi a tápegységed típusa?
2014. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
400 W-os tápot raktak bele, a hőfokokat meg nem tudom hogy kell megnézni :)
2014. okt. 13. 15:12
 5/8 Tengor ***** válasza:
Nekem egy 1.2-es autóm van. Meg tudod mondani, hogy az jó-e v. sem? Ugye, hogy nem? A 400 W semmit nem jelent, ha nem tudjuk a márkáját, típusát.
2014. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Codegen márkájú
2014. okt. 13. 15:24
 7/8 Tengor ***** válasza:

Erről sajnos pontosabb típusleírás nélkül is megmondható, hogy nem tápnak való. Cseréld ki egy megbízható darabra!

Lehet, hogy hosszabb távon nem tudja kiszolgálni az eszközöket, azért veszik vissza a tempót. (és ez még a jobbik eset)

2014. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 13. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!