Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak ha nem tudok...

Matthew0220 kérdése:

Mit csináljak ha nem tudok semmit se bebootolni usb-n?

Figyelt kérdés
A windowsom-nak már minden baja van ezért szeretném újra tenni.Még ez a régebbi windowsom mert a régi alaplapomon elromlott az USB port az összes és ezért le lett cserélve.Most már másikat akarok feltenni de mivel a régebbi IDE csatlakozású DVD olasót használtam és ezen már nincs IDE csatlakozó ezért pendriveról akarom feltenni mivel csak arról tudnám.De amikor a pendrive-ról elkezdem bootolni akkor csak a felső sarokban villog egy fehér csík és nem csinál semmit 20 percet vártam.Jelelegi rendszerem Windows 7 Most akarom feltenni a windows 8-at.Ha valaki tudja rá a megoldást nagyon megköszönném.

2014. okt. 14. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
[link] illetve a 8.1es windowst töltsd le (ncore-on a pro vl verzió a legjobb, én is azt használom) !
2014. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel raktad rá az iso-t a pendrivra?
2014. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rufus-1.4.10-al tettem rá a pendrivera még tegnap.De másikat is probáltam windowst
2014. okt. 14. 17:19
 4/9 A kérdező kommentje:
windows 8.1-et
2014. okt. 14. 17:20
 5/9 A kérdező kommentje:
De konkrétan semmit se tudok bebootolni még memtest-et se
2014. okt. 14. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
windows 7 iso tool programmal tedd rá, és mielőtt rátennéd a progival, formázd le! (A program is lefogja, de a biztonság kedvéért)
2014. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na megcsináltam ahogy mondtad még 1x le is formáztam így sem jó de most kiirt egy olyat, hogy:Invalid partition Table

Konkrétan ezt irta ki.Probálkozok mág programokkal is.

2014. okt. 14. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Rufus mindig működött. Ugye BIOS-ban first boot device-nak az usb-t állítottad be?
2014. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
boot menűből iditom el
2014. okt. 14. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!