Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jobban futnak a játékok. Ez...

Jobban futnak a játékok. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Pár napja játszottam az új Shadow of Mordrorral és a Ryse Son of Rome-mal, akkor mediumon is alig futottak és néha szaggatoztak, ez win7en volt. Felraktam ma a win8.1et és ugyanezeket a játékokat, most high/ultra keveréken tudok velük játszani szaggatás nélkül. Ez azért van, mert a win8.1 ennyivel jobb játékok alatt? Vagy miért? A konfigom egyébként: pentium g3420, 4gb ram, gtx 660.

2014. okt. 14. 21:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy az is számíthat, hogy most teljesen tiszta még a két merevlemezem és csak a windows van az egyiken, a másikon meg csak néhány játék?
2014. okt. 14. 21:53
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és a watch dogs is rendesen fut, érdekes..
2014. okt. 14. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő.

Egyrészt szerintem is optimalizáltabb a win8.

Másrészt "örök igazság": minél kevesebb dolog van a merevlemezeden, annál kevesebb felesleges program fut a háttérben. <- ez persze nem feltétlenül igaz mindenkire, de az átlagfelhasználókra szerintem igen (szóval ha úgy érzed, te nem tartozol közéjük, ne vedd magadra)

2014. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak furcsa volt, hogy most a Shadow of Mordorral tudok játszani high/ultra keveréken akadás nélkül 40+ fpsel, win7-en meg beszaggatott tök sokszor.
2014. okt. 15. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!