Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor benq miért remeg a...

Monitor benq miért remeg a kép sűrű hibaüzenetekkel?

Figyelt kérdés
BenQ FE 92 E monitorom " auto adjusting " hibaüzeneteket dobál immár olyan gyakran , hogy alig látni a képet . volt már ilyen , kaptam olyan tanácsot is , vigyem ki a mezőre , ott dobjam jó messzire , aztán valamiket állítgattam ( fórumos segítséggel ) pár hónapig ezt a hibát elfelejthettem , tényleg tökéletes volt mostanáig . Sajnos az a fórum már megszűnt , ahonnan akkor a segítséget navigálták , arra sem emlékszem hogy mivel is szűnt meg a probléma . Szeretném , ha tudnátok segíteni .

2014. okt. 15. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Auto adjusting az az maikor a monitor beállítja a képet középre, az is lehet hogy konatktos lett a gombja és megnyomódik magától.
2014. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha szerencséd van kábel probléma.

azaz az analóg kábel cseréjével megoldódik,

de DVI-D -s kábellel kizárható az ilyen analóg hibák.


Ha peches vagy, akkor az elektronikája halódik,

gyakori probléma ebben a szériában a 19 és 17 colos monitoroknál.

(ezért ajánlották a messzire hajítást)

2014. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szedd szét a monitort és kösd le róla a gombokat :)
2014. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!