Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ez a gépház?

Milyen ez a gépház?

Figyelt kérdés

XDL Happy-31B


[link]


2014. okt. 15. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt állítja magáról, hogy boldog. Aztán persze ki tudja, ilyen színekkel...
2014. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ott elég vélemény szerintem...

A legfölső párat elolvastam, az alapján az árához képest (ez fontos, tehát csodát ne várj tőle) jónak tartják.

2014. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 HUN_Sector ***** válasza:

Ízlés kérdése. Nekem csicsás, talán 20 éves kor alatt tetszett volna, de 30 éves fejjel nem. (ha érdekel milyen tetszik, akkor a xigmatek nebula).

Mindenesetre ha neked tetszik, akkor vedd meg, mert olcsó. Ez csak egy gépház, 'tárolja' az alkatrészeidet, sok baja nem szokott lenni. Illetve ha ilyen típusúak jönnek be nálad, akkor az Aerocool választéklistájára is vedd egy pillantást.

2014. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Távolról szép, de közelebbről megnézve az anyagminőség, a ház instabilitása, recsegés-ropogás egyszóval 1-2 évig kiszolgál, ez amolyan átmeneti, vagy inkább álljon valami bodéba oszt csó!

De ha ilyen netezős,filmezős,zenélős gépbe elmegy, néha facebúk farmvilla játékokra meg hasonló társaihoz okés a ház...no de kérem ebbe ne tégy i5/i7/Fx 8xxx mert bűn értem?

2014. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Celeron G+R7 250X mellé elég, több mellé nem.
2014. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!