Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen powerline adaptert...

Milyen powerline adaptert vegyek? Megéri? Mi a tapasztalatotok velük?

Figyelt kérdés

Szeretnék beruházni egy powerline kit-re, mert a wifi hálózaton a gépem internet sebessége nagyon lassú (hely és takarás miatt). Milyet érdemes venni? TP-Linkre gondoltam 500Mbps sebessügűre, gigabyte csatlakozóval. Ilyen jó lesz? Vagy valami más típust nézzek?

Mi a tapasztalat velük? Elérhetem vele a 80-90 Mbps-os sebességet? Gondolom ez függ a hálózat minőségétől, fogyasztóktól, stb, de úgy mégis mire számíthatok? Nagyon el vagyok bizonytalanodva, kérlek Titeket segítsetek!



2014. okt. 15. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy "közvetlen" kábel kapcsolat legyen. Tehát ha az egyik szoba egyik biztosíték, másik a másikon, akkor nagy eséllyel nem lesz kapcsolat, vagy nagyon lassú lesz.


Én Tp-linket használtam, teljesen jól üzemelt, minden okés volt vele.

2014. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!