Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Java és Flash programok,...

Java és Flash programok, PhotoShop, Virtuális számítógépek használatára ajánlanátok konfigurációt? Többet lentebb ->

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Hozzáértő emberkéktől :)

Az a nagy helyzet, hogy éppen szakmatanulásban vagyok, és egyre komolyodnak a szakmatantárgyak, amiket igencsak ajánlott lenne itthon is tanulni és gyakorolni, de erre a laptopom alkalmatlan (webmesternek tanulok :) ).

Szeretnék nagyjából tisztán látni, hogy mennyibe kerülhet kb-re egy olyan konfiguráció, amivel itthon is el tudom érni a kívánt sebességet, és nyugodtan tudok dolgozni.

Amit biztos hogy fogok használni itthon/gyakorolnék:

-PhotoShop (mert ez szenvedély :) )

-egyszerre 3 (max4) OPrendszer a gépen

-WMware workspace program (virtuális szgépek kiosztása, működtetése a feladata, hálózatok kiépítése)

-Java és Flash programok


Ami számomra a legfontosabb, hogy:

-kéne 2Gb memória, max 3-4

-egy nagyobb winchester (300Gb körüli)

-megfelelő órajelű processzor (2.4Mhz v afölötti)

-megbízható videókártya


Ami nem elhanyagolható infó: nem al egfrisebb és legdrágább fejlesztésre van szükségem, a lényeg hogy megbízható legyen :)


Igazából örülnék, ha részenként márkát-árat is írnátok. Egyelőre szeretnék csak tudatosulni, hogy mennyire sok pénzt kéne költenem, és ha valaki tényleg okosat ír, akkor valszeg inkább összepakoltatok egy gépet, minthogy vegyek egy komplettet és azt alakítgassam át.


MNagyon szépen köszönöm a segítségeteket előre is!


2010. jan. 24. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi mit írhatnánk? Menj be egy boltba és összeállítják neked ezek alapján amit mondasz. Vagy böngészhetsz webshopokat is. Ha Corel-lal is dolgoznál akkor azt mondanám tanácsnak hogy nVidia-t vegyél ne ATi-t, de a Photoshop mindegyiken elmegy.
2010. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Természetesen bementem volna ígyis-úgyis egy boltba összedobatni a dolgot, csak kíváncsi lettem volna az értő közönségre h valaki tud-e okosat mondani :)
2010. jan. 24. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!