Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinéztem egy számítógépet a...

Kinéztem egy számítógépet a netröl i5-ös processzorral, integrált videókártyával, és ha megveszem akkor tudok bele venni rendes videó kártyát? Az alaplap: h81m-a asus.

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 15:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Rosszabb minőségű tápoknál előfordul, hogy az egyes ágakon leadott feszültség köszönőviszonyban sincs a kívánt értékekkel. A satnyább minőségből adódóan hamarabb eléri a végzet az alkatrészeit, ilyenkor már megbízhatatlanul működik, gyakran ingadozik a leadott feszültség is, ezáltal károsodnak a rádugott eszközök. Sok esetben egy kritikus táphiba vihet még magával dolgokat( HDD, RAM, MB.).


Erre mindenféleképpen érdemes odafigyelni, csak is jó minőségű tápegységet szabad megvenni. Mivel egy gép hosszútávú működését ez biztosítja, ezen nem érdemes spórolni.

2014. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egy jó minőségű tápegység beletalál minden egyes számítógépbe? Ha nem, akkor mi a kivétel?
2014. okt. 17. 18:50
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezek szabvány méretűek. Vannak speciális kis méretű házak, azok egyediek. De microATx, ATX méretűbe bármelyik standard tapegyseg belemegy.
2014. okt. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
oké, vettem az adást, köszönöm mindenkinek
2014. okt. 18. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!