Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új merevlemez berakása a...

Új merevlemez berakása a meglévő melé windows alatt?

Figyelt kérdés

beraktam egy új merevlemezt a gépbe amin már eleve fen volt a vindows. nem érzékeli, mert inchalizálni kell meg particionálni meg stb. a windows lwmez kezelésnélbróbáltam te ott csak írja hogy inchalizálni kell de nem lehet. meg nem is vagyok ebben jártas. ezért megszeretném kérdezni hogy most mit tegyek telepítsem föl rá a windowst mint mások? vagy mit lehet teni hopgy érzékelje és tudjam használni.(adatokat rá rakni )

mert bizonytalan vagyok és nem akkarok belekezdeni semilyen hülyeségbe szakétői tanács nélkül.



2014. okt. 17. 18:59
 1/4 Gábor_79 ***** válasza:
Nem mondanám magam olyan irdatlan nagy szakértőnek, de azért ez gyanús, hogy ott valami bibi van. Ugyanis csatlakoztattam már használatban lévő adatlemezt működő rendszerhez és nem így kéne történnie ahogy mondod, legalábbis ideális esetben. Alapesetben csak betűjelet kell adni a lemezkezelőben és kész is. Ha inicializálást kér az nem jó, mert eltünteti az összes adatodat a későbbi formázással. Ha van rajta fontos adatod, egy másik rendszerrel, mondjuk a Parted Magic-kel le tudod menteni tetszőleges adathordozóra. Ez egy live operációs rendszer, azaz nem települ a gépedre, USB-ről fut. Ennek az összehozása már más kérdés.
2014. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem kell partícionálni.a merevlemez full uj de a windows nem látja csak a lemez kezelő hogy lehet láthatóvá és használhatóvá tenni?
2014. okt. 17. 19:43
 3/4 A kérdező kommentje:

Rájöttem új kótetet kellet létrehozni.

köteté kellet alakítani a merev lemezt.

kösz a válaszokat!

2014. okt. 17. 20:45
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
Kicsit félreértettem a megfogalmazásból adódóan. Azt hittem a merevlemezenm már volt egy windows adatokkal,ami kellhet, azért tartottam az inicializálástól. De így tiszta sor.
2014. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!