Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit cseréljek le a gépemen,...

Mit cseréljek le a gépemen, hogy gyorsabb és jobb legyen a Windows 7 felhasználói élménye?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy nagyon lassú, csiga :) Egy évig nyitja meg a böngészőt is, az oldalakat is nagyon lassan kezeli, nagyon rossz így kezelni.


Igazából nem az én gépemről volna szó, így csak annyit tudok a gépről, hogy van benne egy X64 -es AMD 2 magos CPU, kb. 1 GB Ram :)


2014. okt. 17. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
kell még ram bele és egy jó vga
2014. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Stark2000 ***** válasza:
A processzorral még nincs is baj, de a ramot feltétlen bővíteni kellene... 1gb édes kevés manapság, annyit csak a win7 megeszik. Ha vennél / venne bele az illető ramot (mondjuk 4gb-ig bővítené), az már érezhetően nagy gyorsulást jelentene... Viszont vigyázz a rammal, ugyanis ha DDR2 kell bele, akkor drága mulatság lesz!
2014. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stark2000 ***** válasza:
Ameddig játékra nincs használva, addig felesleges új videokártya. Ram bővítés, meg max egy winchester csere, esetleg SSD, ha van rá igény.
2014. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pinkpancser ***** válasza:
1GB nem sok, azt lehetne bővíteni, illetve látványos lehet a javulás ha a rendszert SSD-re teszed (csak ne felejtsd el AHCI módra állítani a satát).
2014. okt. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, ami a VGA -t illeti. Otthoni gépünkben még VGA sincs, az alaplapi működik és kíválóan megy :D Ám olykor otthon is belassulgat. S igen, a RAM mellett én még a CPU -ra gyanakodtam. :)
2014. okt. 18. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!