Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja a gépemnek? Valami...

Mi baja a gépemnek? Valami tönkre fog menni?

Figyelt kérdés
Mikor bedugom a konnektorba egyből bekapcsol (indítógomb nélkül) majd 3 mp múlva leáll ekkor nem tudom bekapcsolni az indító gombal csak ha kihúzom a konnektorból várok egy kicsit majd vissza dugom indító gombbal indul ekkor vagy megint leáll vagy bekapcsol normálisan mi fog elromlani vagy mi a gond?

2014. okt. 18. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen táp van benne?
2014. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát jót nem tesz neki, ha ki be húzogatod, ráadásul úgy, hogy nem kapcsolod le a tápot. A feszültség ingadozás annyi idő alatt, főelg ha gyakori tönkre teheti a tápot.
2014. okt. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam dudogatni, folyamatosan áram alatt van. Amikor bekapcsolom, akkor pedig néha előfordul, hogy nem indul el egyből, hanem kikapcsol, majd újra be és akkor elindul végleg. Szerintem nem egészséges a tápnak az állandó áramtalanítás.
2014. okt. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és az ötletet akkor valószínűle leszokok a húzgálásról mert anyagilag nem semmi 1 táp
2014. okt. 18. 22:29
 5/10 A kérdező kommentje:
2 nagy baj is van 1. a gép nagyon halk zúgást ad ki ha nincs áramtalanítva ezért este kihúztam 2. 1 órát szenvedtem reggel a beindításal szóval kéne valami más ötlet. Lehet hogy ki kéne takarítani vagy sérült vezetéket keresni?
2014. okt. 19. 08:35
 6/10 anonim ***** válasza:

én is kíváncsi lennék az első kérdésre: milyen táp van benne? sem a működése sem a hangja nem normális...

(amúgy a zúgással nem tudsz mit csinálni. a trafó áram alatt marad kikapcsolt állapotban is)

De egy normális minőségű tápnál ez nem szokott előfordulni vagy olyan halk hogy füllel nem érzékelhető...

2014. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
codegen 400w
2014. okt. 21. 15:45
 8/10 anonim ***** válasza:

nincs több kérdésem.

cserélj tápot! -> minden gondod megoldódik...

2014. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

valami ilyesmivel barátkozzál...

2014. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és lesz valami baja a gépemnek hogyha nem cserélek tápot hanem megvárom míg meghal teljesen és addig induláskor 3-szor leáll
2014. okt. 21. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!