Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek egy Intel...

Mi a véleményetek egy Intel Pentium G3220 processzorrol? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Egy GTX 660 videókártyát használnék mellé.
2014. okt. 19. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
játékól függő rosszat nem akarok róla mondani mert erős 2 magos viszont fps dropok elő fordulhatnak majd olyan játékok esetén amik erősen igénylik a 4 magot .
2014. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
Nekem G2030 van. Konvertálás során érződik a 2 mag hátránya, de még így is jó árához képest. Játékoknál nem vettem észre a 2 mag hátrányát, ugyanis eddig csak a Crysis 3 és a Battlefield 3 - 4 rosszalkodott, meg talán a Far Cry 3 (fps droppolt). Metro, Grid 2, Serious Sam 3 BFE, Need For Speed The Run, stb. ezek annyira nem, ezek inkább a videokártyámat ették! (Gépem: R7 260X + 6gb ram + G2030)
2014. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen felbontáson játszol?
2014. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"fps dropok elő fordulhatnak majd olyan játékok esetén amik erősen igénylik a 4 magot ."

mondanál nekünk ilyen játékokat?

2014. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Stark2000 ***** válasza:

"Milyen felbontáson játszol?" - ezt nekem írtad? Egyébként 1280x1024... Majd aztán jövőhónapba FHD-n.


Battlefieldek kapcsán hallottam olyat, hogy 2 magos CPU kevés nekik. Ezt félig tudom igazolni, de lehet hogy csak a felbontásom miatt ilyen...

2014. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom itt a GYK-n hallottad ...itt mindenki 8 magos procit akar venni játékra...mert az jó...

Nézd hogy megy a BF4 egy kétmagos húzott G3258-al:

http://www.youtube.com/watch?v=ORj1lT5_EAQ

ugyanúgy mint egy i7-el!

2014. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Stark2000 ***** válasza:

Nem egészen. Ismerőseim mondogatták minap egy magán beszélgetésen skypeon, nem tudom mi igaz belőle, de valamennyire nálam bejött. Bár nem hiszem, hogy I5 után sokkal jobban menne. És hogy a Crasht mi okozza... ?!


Az FX processzorokat ne keverjük ide. 8 mag felesleges, egy játék sem használja ki... Még az FX-6300-nak sem lehet leterhelni (csak) játékkal a 6 "magot" .

2014. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!