Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek?

Milyen videókártyát vegyek?

Figyelt kérdés
Valami 10-20 közötti ár kategóriában kéne egy videókártya ami kielégíti a BF4-es vágyaim (legalábbis leginkább emiatt akarok hogy minimumon mennyen de a mai játékokat minimumon elvivő kártyák is jók lennének). AMD Athlon II-es procim van és igazándiból nem vagyok otthon benne de úgy tudom hogy AMD-s proci AMD-s kártyával jobban pörög. Előre is köszönöm!

2014. okt. 19. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát azt rosszul tudod, tökmindegy, hogy amd vagy Nvidia kártyát raksz mellé. Ennyiért használtan hd 7770/7790.
2014. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10-20 között nem nagyon lehet újonnan venni jó kártyát BF4-hez. Amúgy nem igaz, hogy AMD-s proci AMD-s kártyával jobban megy. Nekem speciel egy FX-8320-am van hozzá egy GTX760 szóval. :D
2014. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!