Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrivenak mi lehet a problém...

Pendrivenak mi lehet a problémája?

Figyelt kérdés

32 GB SanDisk (Cruzer Blade)

Tökéletesen működött, ahogy kell, mindaddig, amíg öcsém -elmondása szerint csak ennyit csinált- rárakott egy filmet.


Azóta, ha rámásolok egy mappát, OK. Kiveszem, vissza bedugom és az a mappa tartalmával együtt rejtett lesz. Annyira, hogy tulajdonságokban, a rejtett s mellette a négyzet szürke, kipipálva, szóval vissza se lehet állítani, hogy ne legyen rejtett a fájl...



2014. okt. 20. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Formázd meg
2014. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, hogy formázás után is ez a helyzet.

(normál, NTFS)

2014. okt. 20. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Valamikor láttam ilyet. Valami régebbi vírus okozza, nem rejtetté teszi a fájlokat hanem "system" attribútumos lesz. Total-commanderben simán vissza lehet állítani. És javasolt egy csekk az öcséd gépén.

2014. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam öcsém gépén. Raktam rá ezt-azt. Kivettem. Vissza bedugtam. Jó volt (Y)

Kipróbáltam az én PC-men is ugyan ezt. Jó. Eltűnt a probléma. Bár, formázás után a gépemen még nem volt jó, rakoncátlankodott... Mégis mi miatt csinálhatta ezt ? Nem értem. Kíváncsi lennék rá, hogy öcsém laptopjába dugva, előjönne-e megint ez a probléma. De nem már nem merem...

2014. okt. 20. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!