Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van, hogy 3 alkalomból...

Miért van, hogy 3 alkalomból kétszer nem látja a laptop az optikai helyére beépített (Toshiba) HDD-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy Lenovo G580-ról van szó. Amikor épp nem látja, akkor fel se pörög a HDD. Tehát már bekapcsolás után azonnal hallható, hogy most lesz-e HDD vagy nem... A merevlemez hibátlan, most jött vissza a szervizből a gép ahova emiatt a probléma miatt lett beadva de sajnos nem oldották meg.

A válaszokat előre is köszönöm!


2014. okt. 20. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Rendesen a helyén van ?
2014. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most én első körben a biost nézném meg, hogy mit mutat akkor, amikor benyelte és mit akkor, amikor nem. Lehet, hogy van különbség az indítások között a bios szerint.
2014. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a beépítőkeret csatlakozói kontakthibásak? Ezeknél a kínai csodáknál előfordulhat...
2014. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 pinkpancser ***** válasza:
Kínai átalakítóval nekem is volt ilyen gond (bár az dell volt), a gyárival viszont mindig ment!
2014. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát 2 napja kaptam vissza (1hónapos szerelés után) szervízből úgyhogy a helyén kell lennie. A bios mutatja mind a kettőt. Azt, hogy kontakthibás -e nem tudom hogy kéne megnézni.. Szervízbe vissza vinni meg nem akarom, mert úgy látszik semmi hasznosat nem csináltak vele... Így kb fogalmam sincs mit csináljak vele.. Ma már 3x kapcsoltam be és csak a Lenovo feliratig jutott a gép
2014. okt. 21. 18:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Most bekapcsolt rendesen és kb 15 perc után érzékelte a D meghajtót. Alvó állapotba raktam de onnan már sehogy nem kapcsolt vissza
2014. okt. 21. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Na akor kb ez történt a szervizbe te Béla !? '' he ? van itt egy lapos megnézed egyik winyó nem jó, dobd ide


suuuuty Te. jenö ez jó! akkor gyere kv ra, oké addig hagyom möködni Mi? semmi megyek


Te most mit írjak a papírra?


Az hogy a szervizelés az adott készüléken megtörtént hiba javítva

2014. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaja, aztán ezeknek van munkája, aki meg rendesen megnézné, annak meg nincs.
2014. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én régebben hasonlóan jártam a MediaMarkt-al.

Bevittem a HDD-t és mondtam, hogy nem jó, szeretném kicseréltetni, mert néha úgy látja a gép hogy több sáv is rossz benne. Konkrétan nem mindig lehet leformázni. (Asztali gép volt, közvetlenül rákötve a sata portra.) Kipróbáltam több géppel is és néha előjött a hiba. Megbízhatatlan.

Erre rádugta az első gépre amit talált, majd közölte, hogy ez működik és neki most leformázta az xp. Hiába magyaráztam, hogy pont ez a bajom, többnyire működik csak néha nem. (Akkor viszont mikor baja van a low level format is megdöglik rajta.) Közölte, hogy nem tudja kicserélni, mert szerinte jó.

2014. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

wdhun. Ezeket a szakinak nevezett kóklereket ki lőném a napba


(hál isten ha gépet rakok össze akkor mindig egy helyre viszem a kuncsaftot ahol ismernek és ha valami nem jó akkor nekem kérdés nélkül kicserélik,na jó de ez már több mint 10 éves barátság ráadásul alkudhatok is :))

2014. okt. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!