Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy gép összerakásához kérnék...

Kresznerits kérdése:

Egy gép összerakásához kérnék segítséget a nagyérdemű hozzáértőktől, ha megadok egy büdzsét?

Figyelt kérdés

Szóval most december körül vennék egy új pöpec gépet magamnak, külföldre fogok menni tanulni oda vinném használnám, a lényeg hogy a keretemből a lehető legjobb gép összejöjjön. 400-500ezer forint körül lesz a keret ehez mérten 2 opciót kérnék ha lehetséges, minden választ előre köszönök. Az 1. opció: 500 ezerből a legjobb úgy, hogy 4k-s monitor van hozzá. Az alábbiak nem kellenek. DVD olvasó/író, billentyűzet, egér, wifi fogó, minden más mehet bele.

A 2.-ik opció 500 ezer a max szintén ( ha érdemi a változás kicsit mehet fölé ) ez ugyanugy a legjobb gépet foglalja magába ebből a keretből, de monitor nélkül, szintén nem kell DVD olvasó/író, egér, billentyűzet, és wifi fogó.

Egyik géphez se kifejezetten fontos a gépház mert van nekem, persze ez csak akkor értendő, ha ami van nekem abban van elég hely az itt kommentekben majd leírt konfighoz. A gépházam Chieftec Dragon. Ha gépház kell az is beleszámítható.

Köszönök mindennemű segítséget előre is.

Dávid



2014. okt. 20. 22:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hát vízhűtés helyett lehetne egy jobb levegő, meg talán egy Seasonic táp, akkor jó lenne.
2014. okt. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
igen, a tápból felesleges a 850. egy 750-es seasonic is már túl lenne kicsit méretezve, de az úgy még jó lenne
2014. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget, ugy tunik ez a build nagyon tetszik, csak annyit kerdeznek az utolso hozzaszoloktol, hogy a tap miert sok es esetleg miert kell kevesebb + a hutes miert nem jo? tenyleg csak azért kerdezem mert rohadtul nem ertek hozza

koszonom a segitseget

2014. okt. 22. 10:36
 24/26 A kérdező kommentje:

Miután több lehetőséget és opciót is végiggondoltam, kiválasztottam párat abból amit ajánlottatok. Elmentem abba a boltba ahol általában a pcmhez az alkatrészeket + cuccokat veszem és ezt ajánlották, azok alapján amit ők be tudnak rendelni. A gép ára így 550 mindennel együtt, ÁFA + összeszerelés + munkadíj.

CPU Intel Core i7-4790K 4.0GHz Quad-Core Processor

CPU Cooler Cooler Master - Hyper 103 Universal TX3

MB Gigabyte Intel Z97X-UD5H, LGA 1150, 4x DDR3 3200(O.C.), Support for DualBIOST,

Memory 16GB/1866 Kingston KIT 2x8GB HX318C10FBK2/16 Black 2x8GB

Storage Kingston 240GB HyperX FURY SSD SATA 3 2.5

Storage Seagate Barracuda 2TB 3.5" 7200RPM Internal Hard Drive

Video Card MSI GTX 980 4GD5-OCV1

Video Card MSI GTX 980 4GD5-OCV1

Case CoolerMaster CM STORM Full Tower - Trooper -

Power Supply Cooler Master 850W - V850

mit gondoltok erről, mennyire erős + mennyire jó ez így? (ezt egy hivatalos pc-s boltban rakták össze )

köszönök minden kommentet és véleményt előre.

Dávid

2014. okt. 23. 00:30
 25/26 anonim ***** válasza:
Jó konfig, használdd egészséggel, a húzáshoz majd jobb hűtő kell.
2014. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
milyen hűtőt ajánlasz a helyére? megkérdezem ott hogy jobbat nem tudnak akkor berendelni-e.
2014. okt. 23. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!