Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha hibás a vinyóm, és újratele...

Ha hibás a vinyóm, és újratelepíteném a Windows-t akkor gyorsabb lenne valamennyivel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok újat venni még, addig is kéne valamit ezzel csinálni.
2014. okt. 22. 13:04
 1/10 Tengor ***** válasza:

Nem, sőt ha nincs szerencséd, akkor a telepítés is hibára fut, és akkor ott leszel egy működésképtelen géppel.

Használtan is ki lehet fogni keveset futott jó állapotú winyókat.

2014. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha hibás a merevlemez, lehet nem is érsz majd a végére a telepítésnek, mert ugye formázod stb. Kezdj el gyűjteni minél gyorsabban, 10 ezer Ft körül már lehet venni újat.
2014. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor azért írt hibát a másik gépemen újratelepítéskor? De fura, hogy erre ír 90%-ot, közben lassabb, mint a másik gépben a 70%-os.

Akkor meg se próbáljam újratenni?

Egyébként a rendszerpartíción, ha a Letöltések mappában vagyok és rákattintok valamire, akkor állandóan tölt és befagy, ezért is akartam újratelepíteni.

2014. okt. 22. 13:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem az egérnél a kék kör forog, úgy tölt valamit.
2014. okt. 22. 13:12
 5/10 Tengor ***** válasza:

Tölt persze, mert próbáld adatot olvasni, és nem sikerül, aztán próbálja újra.

Írtuk: az újratelepítés valszeg csak tovább rontja a helyzetet, javítani biztosan nem fogja.

2014. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor inkább hagyom, próbálok minél hamarabb újat venni, de nem Toshibát.

Köszönöm a segítségeteket. :)

2014. okt. 22. 13:23
 7/10 Tengor ***** válasza:
A táp az rendben van? Az is tudja gyilkolni a winyót.
2014. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mind a kettő laptop, de mindkettőnek rossz az akkumlátora, pedig már a második akksi van mindkettőben.
2014. okt. 22. 13:42
 9/10 A kérdező kommentje:

Pedig jó lenne újratelepíteni, mert így nem lehet rajta dolgozni sem, sokszor annyira lassú.

Biztos, hogy nem javulna? A másik laptopom gyorsabb lett, pedig említettem, hogy az is hibás, még rosszabb kondícióban is van, mint ez. (A másik gépet muszáj volt újratenni, mert minden megváltozott rajta: le volt tiltva a hang, az internet, az Aero, a féynerő szabályozás, akkumlátor beállításai...)

2014. okt. 23. 16:25
 10/10 A kérdező kommentje:

Na, újratelítettem, most sokkal gyorsabb, viszont néha lassabb mint volt, de nagyon ritkán.

Kondícióra 90% helyett 91-et ír, nem tudom miért.

A windows indítása felirat után is gyorsabban bejön.

Jövő héten tudok elvileg tudok venni új vinyót, addig kibírja így.

2014. okt. 24. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!