Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » UPC Router&Modem hez hogy...

UPC Router&Modem hez hogy tudok hozzá kötni egy routert? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy UPC Ubee EVW3226 Router&Modemem.

És ezen próbáltam portot nyitni, de egyszerűen nem sikerült (az UPC -s eszköz szerint nyitva volt, de egy portot sem engedett át). Ezért vettem egy UBIQUITI airRouter 802.11n Wireless Router -t. Csak már ott meg akadtam, hogy hogyan kössem össze a kettőt, mert a UPC -s eszközön kikapcsoltam a hozzáférési pontot, és Router Módból átraktam Bridge Módba. Miután átraktam elmentettem, újraindul a UPC s eszköz, és utána a routeren keresztül nem jön net. (Mind végig kábelen keresztül volt csatlakoztatva) át dugtam a UPC s eszközbe a kábelt, ilyenkor osztott netet a gépnek. Hogy kéne beállítanom, a UPC -s eszközt, meg a routert hogy működjön? és átengedje a portokat?


Előre is köszönöm a segítséget.



2014. okt. 22. 16:56
 1/2 anonim válasza:

A UPC-s modem egyik LAN portjára csatlakoztasd a router WAN portját és a router internetkapcsolatát állítsd szerintem sima DHCP-re.


A port átengedéshez valami olyasmit keress a routeren, hogy port-forward, DMZ vagy virtual servers.

2014. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit, későn, de sikerült megcsinálnom, már csak annyi a problémám, hogy fut a webszerver, külső IP címről, más eltudja érni, de én ugyan arról a netről nem, csak belső IP címről. és ez így kicsit idegesítő. Ezzel nem lehet valamit tenni? Abban biztos vagyok, hogy valamit az UPC modemben, kell beállítani, mert ugyan ezt a routert használtam, már régebben is.
2015. márc. 8. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!