Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj a mikrofonommal?

Mi lehet a baj a mikrofonommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy olyan problémám,hogy a mikrofonom nem veszi a hangot.


Egy ideje ilyen,nem tudom mi a baja. Először beszéltem osztálytársammal,nem hallotta. Utána volt kb 5 perc,amikor hangosan beszéltem és hallott,de csak úgy,hogy szinte üvöltöttem. Nem hall skypeon sem. Pedig már mindenbe belenyúlkáltam,és akkor sem jó. Engedélyezve van,nincs letiltva sem,mikrofon hangerő maxon,vonali hangerő is. Ha játszom akkor azt is hallják,ha zenét hallgatok,akkor azt is hallják,de a hangomat nem. Pedig mindenhol azt írja ki,hogy a mikrofon megfelelően működik. Viszont teszteknél a csík sem ugrik,amikor beszélek. Ebben az évben ez a 3. füles,amin tönkremegy a mikrofon ilyen okból. Volt egy fekete fülesem,azon egyedül nem ment tönkre,azt véletlenül én tettem tönkre :D


Na de mi lehet a baj? Mert amikor látom,hogy hívnak a barátaim/osztálytársaim és beleszólok a mikrofonba,de leesik,hogy nem hallanak semmit,akkor felmegy a vérnyomásom :DD Előre is köszönöm a válaszokat,mindenkinek megy a zöld pacsi!



2014. okt. 25. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A Skype-al lehet a gond.
2014. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akárhol beszélek nem hallani engem :(
2014. okt. 25. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!