Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokartyan ezt a csatlakozot...

Videokartyan ezt a csatlakozot hova dugom? Es mi a neve?

Figyelt kérdés

msi gtx 970, ami felul van, gondolom a ventiknek kell vagy nemt tudom:

[link]

itt a kepen is lathato hogy 2db van belole. Es ezt pontosan hova is kell dugni? Az egyik videoban a tapba dugtak(ha jol lattam , mert sokat takart a hataval..)

ilyen tap volt: [link]


Nekem meg ilyen lesz:

[link]


Szoval ebbe is belemegy?


2014. okt. 25. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a VGA táp csatija szerintem amire te gondolsz.
2014. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alighanem a tápcsatlakozó lesz az, amire gondolsz és nem a ventilátornak kell, hanem magának a kártyának. Az általad kinézett tápegység rendelkezik ilyen csatlakozóval, kettővel is:)
2014. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

akkor PCI-E 8/6 pin a neve?

mert csak ebbol van 2

2014. okt. 25. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez a neve a kártya jobb felső sarkában lévő csatlakozónak. Egész pontosan ott egy 8 pines PCI-Express tápcsatlakozó van.
2014. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

akkor a 8pines tape, es a 6pines? Az is a tape? vagy azt nem kell bekotni?

itt jobban latszik mire gondolok:

[link]

2014. okt. 25. 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Mind a kettőt be kell kötni.

Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy a kártya bal sarkán azok milyen csatlakozók. Valaki tudja?

2014. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

SLI híd csatlakozók a bal oldalt.


Igen mindet be kell dugni kérdező.

És nem a ventiknek kell,azok 5w-t se esznek összesen,hanem a 150W-os GPU-nak.

2014. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kétfajta PCI-E tápcsatlakozó van, a 6 pines és a 8 pines, előbbi 75W, utóbbi 150W tápellátásra alkalmas elvileg. (Ehhez hozzá jön még a PCI-Express sloton keresztüli 75W is, tehát 8 pinnel 225W-os kártyát lehet etetni.)

Furcsállom, hogy 6 és 8 pines is van a kártyán (ez ugye 75+150+75, azaz 300W tápellátás biztosítására alkalmas), mivel Maxwell architektúra kifejezetten energiahatékony, és ASUS Strix GTX970-esen is csak egy 8 pin-es van. Biztos tuning lehetőségek miatt pakolt rá ennyit az MSI...

2014. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!