Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HP G62 típusú laptopom nem...

A HP G62 típusú laptopom nem kapcsol be. Tegnap még működött, ma először felpörgött a venti és 2-3 sec múlva kapcsolt ki, utána már csak éppen felvillantak a ledek mikor benyomtam a gombot. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már akksival, akksi nélkül. Csináltam már hard resetet. Gondolom alaplaphiba lehet. Ez egy olcsóbb gép, 4 éve volt 120ezer, garancia már nincs. A javítás gondolom drágább, mint amennyit a gép ér most.
2014. okt. 26. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

"Próbáltam már akksival, akksi nélkül."


Az akksi tolottt volt? Lehet, hogy tonkrement a tolto, vagy a dugasz aljzat a gepben es nem kap aramot.

2014. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az akksi már régebben elromlott, a gép nem észlelte a telepet. Már csak töltővel működött. Egyszer felpörögtek a ventik és a ledek is felvillannak, tehát áramot kap a gép, a töltőnek nincs baja. Ezért gondoltam, hogy alaplaphiba.
2014. okt. 26. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Egy ötletem lenne:

"CMOS reset", azaz táp ki, akku ki, és az alaplapi gombelem ki. Vársz öt percet és összerakod. Ez volt az elv.

A gyakorlat nehezebb, mert ha jól láttam a szerelési útmutatót eléggé szét kell szedni a gépet azért hogy a gombelemet kiszedjed.

2014. nov. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, nem. Bocs rossz maualt néztem...

A G62 -nél ott van az elem a memoria mellett. Így könnyebb a dolgod.

[link]

Hátha segít rajta...

2014. nov. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!