Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég furán akadnak a játékok,...

Elég furán akadnak a játékok, hogy pl. fps ingadozások 120fps-ről 10-re, aztán ha 30-40fps-sel is megy, akkor is ilyen sima szaggatásokat csinál, elfordulok pl. eltűnik az épület és utána visszajön és a netem is szaggat! Miért?

Figyelt kérdés
Annyit tudok,hogy a videókártyám nem hibás,meg a memória se!És észrevettem,hogy ha egy bizonyos játékban sok ember van vagy mozgó tárgy,akkor mégjobban akad!De ez nem azért van,mert alapból rossz a gépem,hanem,mert egy számomra rejtélyes hiba van benne!(mert eddig jól mentek ezek a játékok)
2010. jan. 25. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

ha amd akkor az a gond

ha intel akkor lehet h rosz driver,

az amd csak vicc volt:)

2010. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az a baj,hogy nemtudom,pedig,azért annyira nem vészes,hogy füstöl a gép,hiba tömkeleggel,hanem csak simán akadnak a játékok,valami miatt,és ez nem a játék gépigénye miatt van!Pl.ha valaki ismeri,annak mondom->cod 4,ez nekem x1300pro-n 256mb-oson 50-70fps-sel ment maxon a gépemen,most nemrég 5-6hónapja van egy jó vga-m 30000ft-ért(9600gt) azzal ment 3-4hónapig nagyon jól minden,és egyzser csak vége szakadt,talán az msn miatt,mert emlékszem,küldtek ilyen linkeket,meg frissítést ajánlott hozzá a gép és nem indult az msn,és talán onnantól kezdődött ez,hogy akadnak a játékok elég durván és a netem is ezt csinálja,pedig nagyon jó 10mb-os netem van!Ha valaki még tud valamit róla,az írjon!Köszönöm!És az előző választ is!
2010. jan. 26. 12:39
 3/3 anonim válasza:
Nekem is hasonló a problémám, most próbálgatom megoldani, nálam előfordulhat hogy a procim hűtése nem megfelelő mert átlag 73fok az kicsit sok, nézd meg te is hátha valami hasonló gondod van.
2010. nov. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!