Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Gta San Andreasba hogyan...

A Gta San Andreasba hogyan lehet barátnőket felcsípni csak ha ahoz a küldetéshez eljutok átviszem vagy úgy lehet hogy felszedhetem bármikor őket?

Figyelt kérdés
Létszíves írjátok már meg adjatok ötleteket.

2014. okt. 28. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szívvel van jelölve a térképen a barátnőd háza. Elmész hozzá, elviszed kávézni és ha tetszett neki, akkor hazaviszed és megdugod.
2014. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudtam. De barátnőt a küldetések során szerzel vagy csak elmész a házához és becsengetel megismerkedel vele?
2014. okt. 28. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
A játék alső részében, Los Santos-ban amikor kimented az égő házból a csajt, hálából a barátnőd lesz. Ez az a barinő, aki a Grove Streerhez közel lakik. Több barátnőm (kurwám) még nem volt a játékban, mert addig még nem jutottam el. De szerintem később is csak bizonyos küldiknél kapsz rißancot.
2014. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem erre voltam kíváncsi köszönöm szépen a normális választ. :)
2014. okt. 28. 17:01
 5/7 anonim válasza:

A többihez úgy juthatsz el, hogy odamész a házukhoz ők megmondják milyen stílus tetszik nekik pl.: kövér, sovány, izmos.

Így szeded fel őket majd később mikor ráérnek elviszed őket randizni. (nem egyszerre mindet)

2014. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nemohalacska ***** válasza:

A játékba összesen 6 barátnőd lehet. Ebből kettőt küldetések során kapsz meg a maradék négyet meg neked kell felszedned. Ezt a négyet fix helyeken tudod felszedni nem a házuknal tehát nem "becsengetel és megismerkedel..." hanem valahol máshol a városba de mindig ugyanott szoktak lenni s miután felszedted őket utána jelenik meg a szív ikon a radaron.


Itt egy térkép mely barátnőt hol tudod felszedni és hogy hol laknak:


[link]

2014. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Itt mindent leírnak: [link]
2014. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!