Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopomon nem működik a...

Nyihi65 kérdése:

Laptopomon nem működik a lefele nyíl, így nem tudok particiót váltani. Amin jelenleg áll, arra nem fér az op. Rendszer. Hogyan tudnám a megfelelő helyre telepíteni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 17:26
 1/10 Tengor ***** válasza:
USB-s billentyűzet?
2014. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos telepített op. rendszer, és driverek nélkül az usb sem működik.:(
2014. okt. 28. 17:37
 3/10 Tengor ***** válasza:
Akkor cseréld ki a billentyűzetet!
2014. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék más megoldást találni, mert ha sikerülne op. rendszert telepíteni, akkor az usb-s billentyűzettel is tudnám használni. Akkor nem kellene költenem rá.
2014. okt. 28. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyomd a "fel" gombot, hátha átugrik a lista aljára. Próbáld meg ugyanezt a Home vagy Page Down gombokkal.
2014. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már azt is próbáltam. Hatástalan.
2014. okt. 28. 18:25
 7/10 pinkpancser ***** válasza:
Nem működik telepített oprendszer nélkül az USB??? Akkor hogy lehet pendrive-ról rendszert telepíteni? Próbáld csak ki, menni fog! Bár lehet, hogy az USB billentyűzetet biosban engedélyezni kell.
2014. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt még nem próbáltam. Lehet, hogy menni fog.
2014. okt. 28. 19:33
 9/10 Tengor ***** válasza:

Nah várjunk csak! Itt vársz ötleteket, aztán ki sem próbálod őket és úgy mondod rá, hogy nem működik?

Tehát, akkor csak azt fogod kipróbálni, ami szerinted működik? Ha tudod, hogy mi működik akkor miért is itt kérdezel?

2014. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves Tengor! Kipróbáltam usb-s billentyűzettel is, csak azt nem tudtam, hogy a bios-ban engedélyeztetni kell. A rám fordított idődet pedig köszönöm.
2014. okt. 28. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!