Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell Windows 8 op....

Hogyan kell Windows 8 op. Rendszert telepíteni egy olyan gépre amin Windows 7 op. Rendszer van? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
A Windows 7 helyett vagy a Windows 7 mellé?
2014. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen
2014. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgyanúgy, mintha XP vagy Linux vagy bármi más lenne rajta.
2014. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1# Helyett
2014. okt. 28. 18:43
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha lehetséges, akkor hogyan?
2014. okt. 28. 18:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Csinálj adatmentést. Berakod a lemezt/pendriveot, beállítod BIOS-ban a boot sorrendben elsőnek a lemezmeghajtót/pendriveot, elmented, majd bebootolsz dvd-ről vagy pendriveról, leformázod azt a partíciót/meghajtót, amin most a win7 van, majd a telepítő dolgozik. Egyébként én kipróbáltam a win8-at, de egy rakás szar, szóval visszaraktam a 7-et.
2014. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2014. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 28. 18:52
 9/10 anonim ***** válasza:

"Egyébként én kipróbáltam a win8-at, de egy rakás szar, szóval visszaraktam a 7-et."

Mondj egy olyan dolgot, ami a 7-ben megvan, és a 8-ban nincs. Vagy bármilyen előnyt, amivel a 7 rendelkezik a 8-cal szemben. A Start menün kívül. Vagy szerinted csak emiatt egy op.rendszer egy rakás szar?

2014. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a start menüt igenis sokat használom, főleg a beépített keresőjét. Classic Shell-el sikerült fölraknom egy rendes start menüt. Régebbi játékokkal egyszerűen nem lehet normálisan játszani. Elakartam indítani a gta San Andreas-t, erre fölrak Direct Play meg egyéb cuccokat. Win7-en egyből elindította. Vagy például Windows 8.1 alatt meg volt nyitva a böngésző és közben World of Tanks-el játszottam és 15-20 fps-el laggoltam, míg win7 alatt bőven 40-50 fps böngészővel együtt is. Meg játék közben csesztet azzal, hogy aktiváljam. Kidob játékból és az aktiváló ablakból csak alt+f4-el lehet kilépni. Fölraktam a Mozilla Firefox böngészőt, mire pár nappal később beadja, hogy "Fontos döntést kell hoznia, böngészőt kell választania". És ez az a tipikus wtf érzés, hogy most mi van? A kezdőképernyő száműzésével szerencsére sikerült eltüntetni a a csempéket. Viszont így is egy átláthatatlan szar az egész. Tiszta négyzetes az egész (az ikonok, az ablak kicsinyítő, átméretező és bezáró gombok is). Az egész tabletekre és okostelefonokra való, ahol tapizhatod a csempéket. PC-re én ikonokat akarok és letisztult vonalakat (mint ahogy az a win7-nél is van). De ez csak az én véleményem, akinek bejön a win8, az használja egészséggel, én maradok a win7-nél, amíg nem lesz egy újab jó oprendszere a Microsoftnak.
2014. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!