Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új processzor hűtőre van...

Új processzor hűtőre van szükséges de nem tudom hogy milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen adatokra figyeljek hogy kompatibilis legyen az alaplapom foglalatával.


Az alaplap adatai:

MSI MS_7301 (Packard Bell OEM)

CPU Típusa:

DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz

Az everest még azt írja nekem hogy a CPU tokozási típusa 775 Contact LGA.


Válaszokat tippeket és ötleteket előre is köszönöm.

Én már kinéztem egy hűtőt Zalman CNPS700 ez jó lenne az alaplapra?


2014. okt. 30. 10:55
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Ezt én úgy szoktam megoldani, hogy felmegyek ipon.hu-ra, azon belül kikeresem a procihűtőket, majd népszerűség sorrendbe rendezem. Így ugye olyan sorrendet állít fel, amit legtöbben szeretnek/vesznek...ezután az árakat nézem, hogy mennyit is szánok rá, majd párat megnyitok, elolvasom a véleményeket stb, és ezek után választok..


Ha emgnyitsz egy procihűtőt, ott lesz a leírásban, hogy milyen foglalathoz kompatibilis, tehát pl ez : [link]


jó a te gépedhez, mert LGA775-ös a tokozás.

2014. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja és még annyi, hogy amit linkeltem, szerintem egy egész korrekt hűtő, én is ilyet tervezek venni az új konfigomra, ráadásul a ventilátor 90 fokban elforgatható :).
2014. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszog akkor ha azt olvasom valahol hogy lga 775 akkor tuti jó a gépbe?
2014. okt. 30. 11:29
 4/5 anonim válasza:
Igen, az már 99% siker...utána max azt kell nézni, hogy ne lógjon ki azért a gépházból, ha meg 100%ra akarsz menni, akkor ha kinéztél egy hűtőt, keresel róla méreteket, és leméricskéled, hogy tényleg rá fog e férni faszán :)
2014. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké. köszönöm a választ. arra figyelek hogy ne legyen túl nagy csak azt nem tudtam hogy melyik adat árulkodik az alaplap csatlakozásáról.
2014. okt. 30. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!