Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám szinte teljesen...

Hogyan tudnám szinte teljesen kiüríteni a telefonomon a ramot?

Figyelt kérdés
a telefonomon sajnos nem túl nagy a ram (1,5 GB) és mikor kaptam a telefont kb másfél éve akkor még teljesen jó volt mert szinte teljesen üres volt de az utóbbi időben nagyon tele volt ezért rengeteg olyan alkalmazást töltöttem le ami takarítja a ramot de ezek csak részleges megoldásnak bizonyultak ezért szeretném valahogy teljesen és véglegesen kiüríteni ha ez lehetséges

2014. okt. 30. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetetlen, maga az OS-nek is szuksege van ram-ra. 1,5gfb ram egy telefonon meg rengeteg, meg a csucs iphone 6 plus-ba sem raktak 1gb-nel tobbet.
2014. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ömmm... igen megnéztem és elég rosszul emlékeztem mert nem 1,5 gb hanem mindössze csak 555 MB :/
2014. okt. 30. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyi a szabad vagy ennyi az összes (bár az inkább 512 lenne)?

Teljesen úgyse lehet kiüríteni. A rendszernek is kell a hely, meg van egy rakás folyamat ami úgyis újra elindul hiába állítod le. Egyébként is ennyi rammal még simán kellene mennie.

2014. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem 2 GB ram-om van. Es mindig szabad 1.5. Mert amiket nem hasznalok azokat letiltom
2014. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Advanced Task Killer. Kevés hely kell neki, és egy gombnyomással minden felesleges dolgot kilő.
2014. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fölöslegesek az ilyen alkalmazások.
2014. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!