Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Genius GX-Gaming...

Van egy Genius GX-Gaming SW-G2.1 3000 hangfalam, aminek ugye a színe arany-fekete, na mármost a hangfal tökéletes és meg vagyok veled elégedve, de a színét megváltoztatnám, ahol arany. Ez mennyire lehetséges?

Figyelt kérdés

Olyan válaszokat nem kérek, hogy "miért vetted meg ha nem tetszik", azért mert tökéletesen szól és az az első tényező, csak nem illik bele a környezetébe.

A válaszokat köszönöm :)



2014. okt. 30. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem le kéne matricázni. Keress rá valami olyan anyagot, amit mondjuk fóliázáshoz használnak, amikor műanyag tárgyakat borítanak be vele. Most nem tudom, hogy hol lehet ilyesmit kapni, de ez egy alternatíva. A legjobb akkor lesz, ha az illesztésekbe teljesen bele tudod szorítani és szerintem ahhoz szét kéne szedni, hogy szép is legyen, amit csinálsz.
2014. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 HUN_Sector ***** válasza:

1-es: Itt egy kép: [link]


Mivel a hangszórók tölcsérének membránján a van a festés, nem nagyon hiszem hogy jó ötlet lenne piszkálni. Esetleg annyi lehet tenni, hogy egy füstszínű fóliát kör alakban méretre vág és ráragaszt, azzal az arany színt szürkére tudná árnyalni.

2014. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem néztem képet bevallom, ez így elég lehetetlen vállalkozásnak tűnik.
2014. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és esetleg ha átlátszatlan fóliával csinálnám?
2014. okt. 30. 23:31
 5/6 HUN_Sector ***** válasza:
Szerintem a minta szép rajta, de természetesen egy megfelelő méretre vágott nem átlátszó matricafóliával is el tudod érni, hogy ne látszódjon.
2014. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak amiatt gondolkozom és tettem fel a kérdést, hogy a hangzásán bezavarhat a fólia?
2014. okt. 31. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!