Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valami megoldás?

Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Videókártya tökéletesen rögzítve mindenhol, de 1-2 óra működés után egyszerűen vibrálni kezd a kép. Ha megigazítom kicsit megnyomkodom akkor egy ideig jó, de aztán megint jön a vibrálás. Valami kis kontakt hiba lehet esetleg az alaplappal.

Valakinek volt már ilyen problémája?



2014. nov. 2. 12:09
 1/5 Szőrös Béka ***** válasza:

Amikor asztali gépem volt, akkor volt hasonló gondom.

Egy idő után becsíkozódott a kép rengeteg színes csíkkal és kifagyott a gép. Kiderült, hogy valamelyik chip leolvadt a lapról :D.


Szerintem nálad kontakt hiba lehet, és a ventilátor "rázza" ki annyira egy idő után. De ez csak tipp

2014. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 defi@nt ***** válasza:
Túlmelegszik. Milyen kártya és mennyi idős?
2014. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem is ez a problémám..bár megigazítani nem próbáltam még.néha kicsit jobban néha egyáltalán nem vibrál.
2014. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem geforce 8400gs-em van. és már raktam rá egy kis ventit így alapjáraton 40-45fok között van
2014. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1 éves, GeforceGTX660 és játék alatt jobban vibrál. De pl. film nézés alatt semmi nincsen. Egyszer alulról "megtámogattam egy tollal" akkor szinte tökéletes volt, sőt tökéletes egy napig kb, utána kivettem mert ugyanolyan lett.
2014. nov. 2. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!